PočasieSlovenskoSprávy

Utorok: horúčavy pokračujú v noci môžu potrápiť búrky

Počas dnešnej noci môžu na mnohých miestach potrápiť búrky. Zajtra bude tiež mimoriadne horúco. Teplota sa aj zajtra vyšplhá až na 32 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 15 až do 20°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 3 a pri búrkach ojedinele okolo 10 mm
  • DEŇ: teplota od 27 až do 32°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 5 a pri búrkach ojedinele okolo 20 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou polooblačno až oblačno a na východe miestami jasno. Ojedinele sa v noci objavia prehánky alebo búrky a to najmä na západe krajiny.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 15 až do 20°C. V dolinách a kotlinách severného a východného Slovenska však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 13°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý a na juhovýchode severný vietor o rýchlosti do 20 km/h. Pri búrkach však môže vietor prechodne zosilnieť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Horúčavy pokračujú

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku polooblačno až oblačno a miestami sa objavia prehánky alebo aj intenzívne búrky. Na východe budú zrážky len ojedinele. Naďalej však bude veľmi teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 27 až do 32°C. Na Orave, Liptove a hornom Spiši bude o niečo chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 18°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý a na juhovýchode severný vietor o rýchlosti do 20 km/h. Vietor pri búrkach môže prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button