OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Streda: bude stále horúco a hrozia opäť aj búrky

Aj zajtra bude mimoriadne teplo a na západnom Slovensku aj dusno. Cez deň teploty stúpnu až na 32 stupňov.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou polooblačno až oblačno a spočiatku sa môžu ojedinele objaviť aj prehánky alebo búrky. Postupne nastane zmenšovanie oblačnosti.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 18°C. V dolinách a kotlinách však bude miestami chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 11°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na juhovýchode bude fúkať severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h. Pri búrkach však môže rýchlosť vetra prechodne zosilnieť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku väčšinou jasno až polooblačno. Miestami bude prechodne zväčšená oblačnosť a ojedinele sa objavia aj prehánky alebo búrky. Aj zajtra bude mimoriadne teplo a na západe krajiny bude aj dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 27 až do 32°C. Na Orave, Liptove a hornom Spiši však bude o niečo chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 17°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a na východe miestami severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h. Pri búrkach však môže vietor prechodne zosilnieť.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button