OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

V sobotu bude dusno a potrápia aj búrky

Aj v sobotu teplota stúpne na 31 stupňov, počas dňa bude dusno a na takmer celom území hrozia aj intenzívne búrky s krúpami.

Dôležité
  • NOC: teplota od 15 až do 20°C, slabý vietor, zrážky do 5 a pri búrkach 5 až 15, výnimočne okolo 30 mm
  • DEŇ: teplota od 27 až do 31°C, slabý vietor, zrážky do 10 a pri búrkach miestami 10 až 30, ojedinele okolo 40 mm

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou polooblačno až oblačno a len prechodne zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu objaviť prehánky alebo búrky. Nad ránom sa môže ojedinele v údoliach objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude v noci pohybovať od 15 až do 20°C. V dolinách bude miestami chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 13°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Potrápia búrky

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska polooblačno až oblačno a prechodne až zamračené. Miestami a na strednom Slovensku na mnohých miestach sa zajtra objavia prehánky a aj intenzívne búrky s krúpami. Aj počas zajtrajšieho dňa bude mimoriadne dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 27 až do 31°C. Na Orave a pod Tatrami bude o niečo chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 16 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska fúkať slabý premenlivý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button