PočasieSlovenskoSprávy

Aj v nedeľu bude dusno a potrápiť môžu aj búrky

Aj počas nedele sa objavia prehánky a búrky. Teplota sa cez deň aj tak vyšplhá až na 30 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 13 až do 18°C, slabý vietor, zrážky do 3 a pri búrkach ojedinele okolo 15 mm
  • DEŇ: teplota od 26 až do 30°C, slabý vietor, zrážky do 10 a pri búrkach miestami 10 až 40 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku polooblačno až oblačno a miestami tiež prechodne zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa počas noci môžu objaviť aj prehánky alebo búrky. V údoliach sa nadránom môže ojedinele objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. V dolinách však bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 11°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Potrápia opäť búrky

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska polooblačno až oblačno a miestami môže tiež byť prechodne až zamračené. Postupne sa v priebehu dňa  na viacerých miestach objavia aj prehánky a miestami tiež aj intenzívne búrky s krúpami. Zrána sa môže na niektorých miestach ojedinele objaviť hmla. Aj počas zajtrajšieho dňa bude dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 26 až do 30°C. Na Orave a pod Tatrami však bude o pár stupňov chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 24°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 16°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý premenlivý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button