Bleskové správySlovenskoSprávyVideá

V Bratislave uzatvorili zjazdy z Prístavného mosta. HMD čakajú zmeny

Od piatku 14.08.2020 od 24:00 hod budú uzatvorené zjazdy z Prístavného mostu smerom na Bajkalskú ulicu a smerom na Slovnaftskú ulicu.

Spomínaná uzávierka je nutná pre pokračovanie výstavby MUK Prievoz a rekonštrukciu existujúceho mosta na uvedenej križovatke. Časový termín uzatvorenia zjazdu bol po dohode s Dopravným podnikom mesta Bratislavy stanovený na polnoc z piatka na sobotu.

Obchádzkové trasy budú vedené po moste Apollo a po ulici Gagarinová. Na moste Apollo a ulici Dolnozemská bude na základe žiadosti Dopravného podniku mesta Bratislavy vytvorený BUS pruh.

„Dopravný podnik Bratislava informuje cestujúcich, že od ukončenia dennej premávky 14. augusta 2020 bude uzatvorený zjazd z Prístavného mosta na Bajkalskú a Slovnaftskú ul. v smere z Petržalky,“ uviedol Dopravný podnik Bratislava.

Dotknuté linky budú premávať odklonom cez Most Apollo, Košickú ulicu a Prievozskú ulicu. Na odklonenej trase obslúžia zastávku „Miletičova“.

Linky 96 a 196 v smere Letisko / ŽST Nové Mesto pôjde po obslúžení zastávky „Bosákova“ vľavo na Dolnozemskú cestu, priamo na Most Apollo a Košickú ul., v križovatke Košická – Mlynské nivy – Prievozská vpravo na Prievozskú ul., kde obslúžia zastávku „Miletičova“ na Prievozskej ul., pokračujú priamo v križovatke Prievozská – Bajkalská ul. a od zastávky „Prievozská“ po riadnej trase a v smere Prokofievova bez zmeny.

Linka 98 v smere OD Slimák po obslúžení zastávky „Ekonomická univerzita“ pôjde priamo na Most Apollo a Košickú ul., v križovatke Košická – Mlynské nivy – Prievozská ul. vpravo na Prievozskú ul., kde obslúži zastávku „Miletičova“ na Prievozskej ul., pokračuje v križovatke Prievozská – Bajkalská vľavo kde obslúži zastávku „Prievozská“ (ako linky Slovak Lines), následne pokračuje priamo na Bajkalskú ul. a od zastávky „Mliekarenská“ po riadnej trase a v smere Jasovská bez zmeny.

Predpokladaný termín ukončenia dopravných obmedzení je marec 2021.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button