Bleskové správySprávySvet

Zomrel mladší brat amerického prezidenta Robert Trump

Vo veku 71 rokov zomrel mladší brat amerického prezidenta Robert Trump. O jeho vážnom zdravotnom stave informoval prezident už včera.

Roberta Trumpa v poslednej dobe niekoľkokrát hospitalizovali v nemocnici s bližšie nešpecifikovanými ťažkosťami. Donald Trump navštívil Roberta v nemocnici v piatok, kedy americký prezident priznal, že jeho brat je vo vážnom stave.

Úmrtie Roberta Trumpa potvrdil Biely Dom a informáciu priniesla agentúra Reuters. Robert Trump strávil už minulý mesiac týždeň na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici v Nemocnici Mount Sinai v New Yorku.

Please accept statistics, marketing cookies to watch this video.

Brat amerického prezidenta podľa informácií zomrel v sobotu večer a informáciu o úmrtí priniesli viaceré svetové média.

“S ťažkým srdcom zdieľam správu, že môj skvelý brat Robert dnes večer umrel pokojnou smrťou. Nebol to len môj brat, bol to môj najlepší priateľ. Bude mi veľmi chýbať, ale znovu sa stretneme. Jeho pamiatka zostane v mojom srdci navždy živá. Róbert, milujem ťa. Odpočívaj v pokoji,” uviedol americký prezident vo vyhlásení.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button