PočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

Aj v utorok potrápia búrky a intenzívne lejaky

Aj počas zajtrajšieho dňa sa treba pripraviť na prehánky, dážď a tiež aj intenzívne búrky. Teplota cez deň sa bude pohybovať od 20 do 27°C.

Dôležité
  • NOC: teplota od 13 až do 18°C, slabý vietor, zrážky do 20 a ojedinele, a to najmä pri búrkach 20 až 50 mm
  • DEŇ: teplota od 20 až do 25°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 20 a ojedinele, a to najmä pri búrkach 20 až 50 mm, výnimočne aj viac

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a ojedinele bude prechodne aj zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach sa treba pripraviť na prehánky, dážď a ojedinele sa objavia aj intenzívne búrky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Aj zajtra potrápia búrky

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené a len ojedinele prechodne bude zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach sa treba pripraviť na prehánky, dážď, miestami aj intenzívne búrky. Aj počas zajtrajšieho dňa bude dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 20 až do 25°C. Na juhovýchode a juhozápade Slovenska bude do 27°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý a na juhozápade, juhu stredného Slovenska, v Above a na Zemplíne bude postupne prevažne fúkať juhozápadný vietor do 20 km/h, ktorý môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button