OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

Streda bude daždivá a objavia sa opäť aj búrky

Streda bude najchladnejší deň aktuálneho týždňa a streda bude daždivá. Objaviť sa môžu opäť aj búrky.

Dôležité
  • NOC: teplota od 13 až do 18°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 10 a ojedinele najmä pri búrkach od 10 až 30 mm
  • DEŇ: teplota od 18 až do 23°C, juhozápad do 25°C, vietor od 10 až do 25 km/h, zrážky do 10 a ojedinele najmä pri búrkach od 10 až do 30 mm, na východe výnimočne od 30 až do 50 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a na viacerých miestach sa treba tiež pripraviť na dážď, prehánky a ojedinele aj na intenzívne búrky. Ojedinele sa tiež môže hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude na väčšine územia Slovenska pohybovať od 13 až do 18°C. V  horských dolinách však bude ojedinele aj chladnejšie.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku fúkať väčšinou slabý a na západe bude fúkať severozápadný vietor o rýchlosti do 20 km/h, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Daždivá streda

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené a na juhozápade bude neskôr aj zmenšená oblačnosť. Ráno sa môže ojedinele objaviť hmla. Na viacerých miestach sa treba pripraviť na dážď, prehánky a ojedinele aj na intenzívne búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 18 až do 23°C a na juhozápade a miestami aj na juhu stredného Slovenska bude okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho bude na Slovensku fúkať slabý a na západe a postupne aj na východe severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button