PočasieSlovenskoSprávy

V sobotu bude mimoriadne teplo, k večeru prídu prehánky a búrky

Zajtra večer na západe začne pribúdať oblačnosť, objavia sa prehánky aj búrky. Počas dňa však bude mimoriadne teplo až 33 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 11 až do 16°C, vietor do 15 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 28 až do 33°C, vietor do 20 km/h, zrážky na západe do 5 mm a pri búrkach okolo 10 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku prevažne jasno. Zrána sa môže v údoliach ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude počas noci pohybovať od 11 až do 16°C. Počas noci bude teplejšie na juhozápade a teplota sa tu bude pohybovať okolo 18°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor a na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 15 km/h.

Bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno alebo len malá oblačnosť. K večeru nastane na západe pribúdanie oblačnosti a tu sa môžu ojedinele objaviť aj prehánky alebo búrky. Aj počas soboty bude mimoriadne teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 28 až do 33°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 20°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať juhovýchodný až južný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h. Na strednom Slovensku bude fúkať len slabý vietor. Pri búrkach môže vietor prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button