Bleskové správySlovenskoSprávy

Lupiči chceli vykradnúť bankomat v Tomášove. Vybuchol a napáchal množstvo škôd

Nepodarený pokus o lúpež bankomatu sa odohral túto noc v Tomášove. Po vyčíňaní lupičov zostal zdemolovaný bankomat aj obchod s potravinami.

Bankomat Tatra banky sa snažili v noci lupiči vykradnúť v obci Tomášov. Bankomat však lupiči vážne poškodili a lup si zrejme neodniesli. Po výbuchu zostal zdemolovaný bankomat a tiež zničené miestne potraviny, kde bol bankomat umiestnení.

„Dnes v čase krátko po 2:30 h bola hliadka PZ vyslaná k prevereniu oznámenia o explózií na Hlavnej ulici v obci Tomášov. Následne bolo preukázané, že došlo k poškodeniu bankomatu, ktorý bol umiestnený na predajni potravín,“ uviedla polícia na Facebooku.

Polícia vo veci začala trestné stíhanie pre trestný čin krádeže v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci. „V súčasnosti zo strany polície stále prebiehajú neodkladné a neopakovateľné úkony. Hneď ako to situácia vo vyšetrovaní umožní, k prípadu poskytneme viac informácií,“ doplnila polícia na Facebooku.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button