PočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

V pondelok bude oblačno a teplota sa bude pohybovať od 19 až do 28 stupňov

Aj v pondelok bude oblačno a teplota sa cez deň bude pohybovať od 19 až do 28 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 12 až do 17°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 2 mm
  • DEŇ: teplota od 23 až do 28°C, sever od 19 až 23°C, vietor od 5 až do 20 km/h, zrážky do 3 mm a pri búrke okolo 10 mm

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa môže počas noci objaviť dážď alebo prehánky. Nad ránom sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. V Žilinskom kraji, na Horehroní, Spiši a Gemeri však bude hladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 10°C.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku fúkať slabý a na juhozápade a juhovýchode prevažne severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Oblačno a teplota do 28 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska premenlivá oblačnosť. Ojedinele a na severe miestami sa treba pripraviť na občasný dážď alebo prehánky. Výnimočne sa môžu zajtra objaviť aj búrky. Ráno sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 23 až do 28°C. V Žilinskom kraji, na Horehroní a na Hornom Spiši však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 19 až 23°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý a na juhozápade a juhovýchode severozápadný až severný vietor o maximálnej rýchlosti od 5 až do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button