PočasieSlovenskoSprávy

Na severe prehánky a dážď na juhu teploty do 27 stupňov

Aj v utorok bude najmä na severe pršať. Na juhu však teplota stúpne až na 27 stupňov avšak na severe bude chladnejšie.

Dôležité
  • NOC: teplota od 12 až do 17°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 3 mm
  • DEŇ: teplota od 22 až do 27°C, sever okolo 20°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 3 mm a pri búrke okolo 10 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovensko polooblačno až oblačno a ojedinele sa objavia prehánky alebo aj slabý dážď.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. V údoliach však bude chladnejšie a miestami sa bude pohybovať okolo 10°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a na juhozápade a juhovýchode severozápadný až severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Dážď a ochladenie

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska väčšinou malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele a to najmä na severe sa môžu objaviť prehánky alebo slabý dážď. Výnimočne sa tiež môžu objaviť aj búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 22 až do 27°C. Na Orave, Liptove, hornom Spiši však bude počas zajtrajšieho dňa chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 20°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a na juhozápade a východe územia severozápadný až severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button