Bleskové správySlovenskoSprávyVideá

Video z lúpeže v zlatníctve vo VIVO! Lupiči sa dnu nedostali

Polícia zverejnila video z pokusu lúpeže v zlatníctve v obchodnom centre VIVO!

Polícia dnes informovala o pokuse o vylúpenie zlatníctva v obchodom centre VIVO! na Vajnorskej ulici v Bratislave. Lupiči sa do zlatníctva síce nedostali avšak napáchali veľké škody.

„Podľa doterajších informácií sa doposiaľ neznámi páchatelia, po tom ako vnikli do priestorov nákupného centra, mali následne pokúsiť vniknúť do priestorov jedného zo zlatníctiev, čo sa im však nepodarilo a tak utiekli na doposiaľ neznáme miesto,“ uviedla polícia na Facebooku.

V čase krátko po 02:30 hodine polícia prijala oznámenie na tiesňovú linku o požiari viacerých vozidiel na Junáckej ulici, v blízkosti obchodného centra VIVO!.

„Hodnovernosť tohto oznámenia policajti potvrdili. Možná súvislosť medzi požiarom a samotným skutkom ako aj všetky ďalšie okolnosti tohto prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. V danej veci vyšetrovateľ PZ už začal trestné stíhanie pre trestný čin krádeže v štádiu pokusu,“ doplnila polícia.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button