PočasieSlovenskoSprávy

V piatok teplota stúpne až na 30 stupňov

Zajtra cez deň najmä na juhu a západe Slovenska teplota stúpne až na 30 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 8 až do 13°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 23 až do 28°C, juh a západ do 30°C, vietor od 10 až do 30 km/h, nárazy do 50 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou jasno až polojasno. Len ojedinele bude prechodne zväčšená oblačnosť. Nad ránom sa v údoliach môže výnimočne objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. V údoliach bude však miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 6°C.

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska fúkať prevažne slabý vietor a na východe spočiatku severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia jasno až polojasno a postupne miestami aj zväčšená oblačnosť. Ráno sa v údoliach môže výnimočne objaviť aj hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 23 až do 28°C. V južnej polovici západného a miestami aj na juhu stredného Slovenska sa však teplota počas dňa bude pohybovať až do 30°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude ráno okolo 9°C a k večeru do 15°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať väčšinou slabý a postupne prevažne južný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h, ktorý však v nárazoch miestami a to najmä na západe dosiahne vietor rýchlosť až do 50 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button