Bleskové správySlovenskoSprávyTlačové správy

Prezidentka otvorila školský rok na Strednej zdravotníckej škole

Prezidentka Zuzana Čaputová navštívila v stredu 2. septembra 2020 pri príležitosti začiatku nového školského roka Strednú zdravotnícku školu na Strečnianskej ulici v Bratislave.

V krátkom príhovore pred študentmi a študentkami na stretnutí na školskom dvore im vyjadrila svoje uznanie za to, že sa rozhodli pracovať v zdravotníctve. 

“Doba, ktorú žijeme posledné mesiace, je výnimočná. Umožnila nám uvedomiť si mnohé, napríklad aj to, aké dôležité sú zdravotnícke profesie, ako veľmi dôležitá je aj profesia, ktorú ste si vy vybrali. Tá profesia nie je jednoduchá. Budete musieť robiť závažné rozhodnutia v rýchlom čase, ktoré majú obrovský dosah na životy a zdravie ľudí. Stretnete sa s ľuďmi, ktorí vám za to budú vďační, s ľuďmi, ktorí za to vďační nebudú. Ale chcem vám povedať, že moju úctu a rešpekt za výber vašej profesie máte už teraz,” uviedla prezidentka Zuzana Čaputová.  

Prezidentka verí, že sa nezopakujú obmedzenia, aké študentov stretli počas minulého školského roka.

Viac

Tlačová správa

Ak máte záujem o zverejnenie vašej tlačovej správy môžete ju poslať mailom na adresu press@stalosa.sk. Denne zverejňuje výber zaujímavých tlačových správ.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button