PočasieSlovenskoSprávy

Streda: teplota mierne stúpne, zrážok ubudne

V noci bude pomerne chladno a v údoliach teplota klesne až na 2°C. Cez deň bude do 25°C. Zrážok ubudne.

Dôležité
  • NOC: teplota od 7 až do 12°C, údolia od 2 až do 7°C, bezvetrie, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 20 až do 25°C, sever okolo 18°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 2 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polooblačno. Miestami bude aj zväčšená oblačnosť a len výnimočne sa vyskytnú prehánky. Nadránom sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 7 až do 12°C. V údoliach však bude počas noci väčšinou chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len od 2 až do 7°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor alebo bude bezvetrie.

Stúpne na 25

Počas zajtrajšieho dňa bude malá a prechodne aj zväčšená oblačnosť. Len ojedinele sa zajtra objavia prehánky a to najmä na severe. Ráno sa ojedinele objaví hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 20 až do 25°C. Na Kysuciach, Orave a pod Tatrami však bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 18°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 9°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska fúkať len slabý na juhozápade a juhovýchode zväčša severozápadný až severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button