PočasieSlovenskoSprávy

V piatok sa na chvíľu vrátia letné teploty

V piatok sa na Slovensko na chvíľu vrátia letné teploty. Cez deň môže byť až 27 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 8 až do 13°C, údolia od 3 až do 8°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 22 až do 27°C, sever okolo 20°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Spočiatku sa môžu pri zväčšenej oblačnosti ojedinele objaviť aj prehánky alebo dážď. Neskôr sa môže miestami vyskytnúť hmla alebo bude zamračené nízkou oblačnosťou.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Avšak v údoliach bude väčšinou chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len od 3 až do 8°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor a na juhovýchode miestami severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Návrat leta

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno a prechodne sa môže objaviť aj zväčšená oblačnosť. Zrána sa môže miestami objaviť hmla alebo zamračené nízkou oblačnosťou.

Najvyššia denná teplota sa zajtra bude pohybovať od 22 až do 27°C. Na Orave a pod Tatrami bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 20°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov sa zajtra bude pohybovať okolo 13°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor a postupne bude miestami fúkať západný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h).

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button