Bleskové správySlovenskoSprávyVideá

Video zo zadržania Aleny Zsuzsovej pred väznicou v Leopoldove

Polícia na Facebooku zverejnila autentické video zo zadržania Aleny Zsuzsovej. Tú dnes súd oslobodil v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Špecializovaný trestný súd v Pezinku dnes oslobodil Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Zsuzsová však na slobode dlho nezostala. Aj keď ju špecializovaný trestný súd prepustil, čakala na ňu opäť NAKA. Pred väznicou v Leopoldove ju takmer okamžite po tom ako ju opustila zadržala polícia.

„Rozsudok súdu 1. stupňa plne rešpektujem. S napätím budem očakávať rozhodnutie odvolacieho súdu. Tak ako verejnosť a rodina, ani ja necítim zadosťučinenie. Polícia s prokuratúrou urobili maximum pre zabezpečenie dôkazov a sme stále pripravení v tom pokračovať, keď to bude potrebné,“ uviedol dočasný policajný prezident Peter Kovařík.

Policajný prezident verí, že páchatelia neujdú spravodlivosti v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a ani v ostatných prípadoch, na ktorých podľa slov Kovaříka polícia intenzívne pracuje.

„Dnes NAKA zadržala obžalovanú Alenu Zs. v konaní pre prípravy medializovaných vrážd. Je to ďalší krok k tomu, že od presadzovania spravodlivosti neodstúpime,“ doplnil policajný prezidnet

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button