PočasieSlovenskoSprávy

Čaká nás posledná letná sobota? Teplota stúpne na 30 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa teplota stúpne až na 30 stupňov a sobota bude aj bez zrážok. Už v nedeľu však príde ochladenie.

Dôležité
  • NOC: teplota od 10 až do 15°C, údolia len 7°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 25 až do 30°C, sever okolo 23°C, vietor od 5 až do 25 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou jasno až polojasno a neskôr sa môže ojedinele objaviť hmla alebo bude zamračené nízkou oblačnosťou.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Avšak v údoliach bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 7°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Posledná letná sobota?

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska malá a miestami aj zväčšená oblačnosť. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo bude zamračené s nízkou oblačnosťou. Počas soboty bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 25 až do 30°C. Na Orave a pod Tatrami však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 23°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude 17°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a postupne prevažne južný o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button