PočasieSlovenskoSprávy

Utorok: v noci päť cez deň dvadsaťštyri

V noci sa ochladí a teplota najmä v údoliach môže klesnúť len na 5 stupňov. Cez deň teplota stúpne na 24 stupňov. Na severe však bude chladnejšie.

Dôležité
  • NOC: teplota od 7 až do 12°C, údolia okolo 5°C, vietor od 10 až do 25 km/h, nárazy do 30 km/h, zrážky ojedinele do 0.5 mm
  • DEŇ: teplota od 19 až do 24°C, vietor do 25 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou jasno až polojasno. Spočiatku môže byť ojedinele aj zväčšená oblačnosť s možnosťou doznievania slabých zrážok. Nad ránom sa tiež môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude počas dnešnej noci pohybovať od 7 až do 12°C. V údoliach však bude o niečo chladnejšie a teplota sa tu bude miestami len okolo 5°C.

Počas dnešnej noci bude fúkať severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h a na juhovýchode spočiatku okolo 30 km/h. V nárazoch môže rýchlosť vetra dosiahnuť maximálne  55 km/h. Na strednom Slovensku a neskôr miestami aj inde bude fúkať len slabý vietor.

Prichádza jeseň?

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku väčšinou jasno až polojasno. Ráno sa môže ojedinele objaviť hmla alebo môže byť nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 19 až do 24°C. Na Orave a pod Tatrami však bude ojedinele chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude len okolo 11°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a na juhovýchode spočiatku severný vietor o maximálnej rýchlosti do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button