PočasieSlovenskoSprávy

Streda: jasno a teploty až do 27 stupňov

V noci najmä v údoliach a kotlinách teplota klesne len na 3 stupne. Cez deň však stúpne až na 27 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 5 až do 10°C, údolia okolo 3°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 22 až do 27°C, na severe chladnejšie, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne jasno a nadránom sa môže ojedinele objaviť hmla alebo bude nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude počas dnešnej noci pohybovať od 5 až do 10°C. V dolinách a kotlinách Slovenska však bude miestami aj chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 3°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Až 27 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska prevažne slnečno. Zrána sa však môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 22 až do 27°C. Na Orave a pod Tatrami však bude ojedinele aj chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude 15°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a na západe a juhovýchode prevažne južný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button