PočasieSlovenskoSprávy

Vo štvrtok príde dážď, teplota však stúpne až na 28 stupňov

Počas noci sa bude teplota pohybovať do 13 stupňov. Cez deň však teplota stúpne až na 28 stupňov avšak najmä na sever sa objaví dážď a prehánky.

Dôležité
  • NOC: teplota od 8 až do 13°C, údolia okolo 6°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 23 až do 28°C, sever okolo 21°C, vietor od 10 až do 30 km/h, zrážky do 3 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia jasno. Nadránom sa však môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Avšak v dolinách a kotlinách bude ojedinele aj chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 6°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať väčšinou len slabý vietor alebo bude bezvetrie.

Až 28 stupňov

Aj počas zajtrajšieho dňa bude väčšinou na väčšine územia jasno až polojasno avšak postupne od severozápadu nastane pribúdanie oblačnosti. Ojedinele a na severe miestami sa objavia prehánky alebo dážď. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 23 až do 28°C. Na Kysuciach, Orave, v Liptove a na hornom Spiši však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 21°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 13°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a postupne severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button