OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

Pondelok: začiatok pracovného týždňa bude horúci

Začiatok nového pracovného týždňa bude poriadne horúci. Cez deň teplota stúpne až na 31 stupňov Celzia.

Dôležité
  • NOC: teplota od 10 až do 15°C, údolia okolo 8°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 26 až do 31°C, na severe chladnejšie, slabý vietor, východ do 20 km/h, bez zrážok

Aj počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Neskôr sa však ojedinele môže objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 10 až do 15°C. V údoliach však môže byť ojedinele aj chladnejšie a najmä v Žilinskom a Prešovskom kraji bude len okolo 8°C. Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať slabý len vietor.

Bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska jasno alebo len malá oblačnosť. Ráno sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť. Aj počas zajtrajšieho dňa bude mimoriadne teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 26 až do 31°C. O niečo chladnejšie bude najmä na Orave a pod Tatrami. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 18°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Vo Východoslovenskej nížine bude prechodne fúkať severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button