Bleskové správySlovenskoSprávyVideá

Protikorupčná akcia NAKA Plevel: 11 zadržaných osôb vrátane niekoľkých sudcov

Polícia na Facebooku už ráno informovala o prebiehajúcej protikorupčnej akcii NAKA s názvom Plevel. Zadržali aj niekoľkých sudcov.

Polícia na Facebooku viedla, že počas prebiehajúcej protikorupčnej akcie Plevel zadržala niekoľko sudcov. Zadržaná skončila aj predsedníčka Krajského súdu v Žiline.

„Ako sme už informovali, od skorých ranných hodín NAKA vykonáva akciu s krycím názvom „PLEVEL“. Zadržali sme 5 osôb, vrátane predsedníčky Krajského súdu Žilina, sudcu Okresného súdu Žilina, ktorý má aktuálne „pozastavený“ výkon funkcie sudcu a jedného emeritného sudcu Krajského súdu Žilina,“ uviedla polícia na sociálnej sieti Facebook.

Polícia na Facebooku zároveň informovala, že v rámci akcie Plevel vykonala zatiaľ tri domové prehliadky. Policajti zadržali zatiaľ 11 osôb.

„Momentálne sa vykonávajú viaceré procesné úkony. Akonáhle to procesná situácia dovolí, poskytneme ďalšie doplňujúce informácie,“ doplnila polícia na sociálnej sieti Facebook.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button