PočasieSlovenskoSprávy

Utorok: bez zrážok, slnečné počasie a mimoriadne teplo

Aj počas druhého pracovného dňa tohto týždňa bude na väčšine územia Slovenska mimoriadne teplo. Teplota cez deň stúpne nad 30 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 10 až do 15°C, sever okolo 9°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 26 až do 31°C, vietor do 20 km/h bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne jasno. Neskôr sa však môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Chladnejšie však bude na Orave, Liptove a Spiši, kde sa bude väčšinou teplota pohybovať okolo 8°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska väčšinou bezvetrie alebo bude fúkať len slabý. Na juhovýchode bude spočiatku fúkať severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska väčšinou slnečno. Ráno sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť. Aj počas zajtrajšieho dňa bude mimoriadne teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 26 až do 31°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 19°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude väčšinou fúkať slabý a v južnej polovici západného Slovenska postupne juhovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button