Vráti sa Apple k hranatým tvarom?

Apple už zajtra predstaví nový iPhone 12 a to zrejme spolu s novými hodinkami Apple Watch. Zajtra by sa svetu mali ukázať aj finálna verzia iOS 14, iPadOS 14 a tiež watchOS 7.

Na sociálnej sieti Twitter, ktoré má údajne zachycovať zadný kryt nového iPhonu. Ak by išlo skutočne o zadný kryt iPhonu znamenalo byt návrat ku koreňom iPhonu 4.

Na bočnej strane je viditeľný kovový pruh a na zadnej strane nájdete trojicu kamier. Či však ide skutočne o kryt nového iPhonu je otázne. Apple sa v posledných generáciách odklonil od hranatej konštrukcie a po skúsenostiach s anténou umiestnenou v bočných lištách, je takáto konštrukcia veľmi nepravdepodobná.

Predstavenie nového iPhonu môžete sledovať spolu s nami. Apple bude celú akciu aj streamovať na YouTube.

Apple Special Event/2

Apple tento rok v septembri predstaví novú generáciu iPhonov. Dočkáme sa zrejme až trojice nových iPhonov a oficiálne by mal Apple svetu ukázať aj finálnu verziu iOS 14, iPadOS 14 a tiež zrejme aj predfinálnu verziu macOS Big Sur.

Total
3
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články