Bleskové správySprávyTechVideá

Vráti sa Apple k hranatým tvarom?

Apple už zajtra predstaví zrejme aj nový iPhone 12. Na sociálnej sieti Twitter sa objavilo video, na ktorom je údajne zadný kryt nového iPhonu.

Apple už zajtra predstaví nový iPhone 12 a to zrejme spolu s novými hodinkami Apple Watch. Zajtra by sa svetu mali ukázať aj finálna verzia iOS 14, iPadOS 14 a tiež watchOS 7.

Na sociálnej sieti Twitter, ktoré má údajne zachycovať zadný kryt nového iPhonu. Ak by išlo skutočne o zadný kryt iPhonu znamenalo byt návrat ku koreňom iPhonu 4.

Please accept statistics, marketing cookies to watch this video.

Na bočnej strane je viditeľný kovový pruh a na zadnej strane nájdete trojicu kamier. Či však ide skutočne o kryt nového iPhonu je otázne. Apple sa v posledných generáciách odklonil od hranatej konštrukcie a po skúsenostiach s anténou umiestnenou v bočných lištách, je takáto konštrukcia veľmi nepravdepodobná.

Predstavenie nového iPhonu môžete sledovať spolu s nami. Apple bude celú akciu aj streamovať na YouTube.

Apple Special Event/2

Apple tento rok v septembri predstaví novú generáciu iPhonov. Dočkáme sa zrejme až trojice nových iPhonov a oficiálne by mal Apple svetu ukázať aj finálnu verziu iOS 14, iPadOS 14 a tiež zrejme aj predfinálnu verziu macOS Big Sur.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button