OdporúčameSprávyTech
Odporúčame

Apple Event: sledujeme predstavenie nových zariadení online

Predstavenie nových zariadení Apple sa nezadržateľne blíži. Apple Event začína už o 19.00 hodine nášho času. Cupertinská spoločnosť na akcii zrejme predstaví hneď niekoľko noviniek.

Špekuluje sa o predstavení novej generácie iPhonov, hodiniek Apple Watch a tiež o predstavení finálnych verzií operačných systémov iOS 14, iPadOS 14 a watchOS 7.

Dočkáme sa finálnych verzií operačných systémov? Aj táto téma je otázna. Ak by Apple nepredstavil nový iPhone je otázne či ukáže finálnu verziu iOS 14. Na oficiálne uvedenie ešte čakajú aj systémy iPadOS 14 a watchOS 7. Nové operačné systémy však dostanú aj mnohé staršie zariadenia.

Viac o operačných systémoch Apple:

Dnes však zrejme Apple neukáže finálnu verziu systému macOS 11 BigSur. Finálna verzia systému pre počítače bude zrejme predstavená aj s novými Macmi až na samostatnej akcii v októbri alebo novembri.

Viac

Apple Special Event

Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál STALOSA.sk ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button