OdporúčameSprávyTech
Odporúčame

Utorkový kvíz: čo všetko viete o iPhone a jeho výrobcovi?

Apple dnes počas ďalšieho eventu predstaví zrejme nový iPhone 12, hodinky Apple Watch a tiež aj finálnu verziu iOS 14. Čo všetko však o iPhone, ostatných zariadeniach a tiež o samotnom Apple viete?

Apple dnes zrejme predstaví počas ďalšieho eventu niekoľko zariadení. Špekuluje sa hlavne o novej rodine vlajkových lodí – iPhone 12. Nepôjde však zrejme len o jedno zariadenie, Apple svetu ukáže možno až štvoricu nových iPhonov.

Americký výrobca by však mal svetu ukázať aj novú generáciu hodiniek Apple Watch Series 6. Okrem toho sa zrejme svetu ukážu aj finálne verzie operačných systémom iOS 14, iPadOS 14 a watchOS 7.

Predstavenie nových zariadení prebehne opäť online a môžete ho sledovať spolu s nami. Apple Event začína o 19.00 hodine nášho času.

Utorkový kvíz: iPhone a Apple

Krok 1 z 11

Overiť si svoje znalosti o iPhone, iPade, či o samotnom Apple môžete aj v krátkom teste. Čo všetko o iPhone viete? Kedy Apple prvý iPhone predstavil?

Otestujte si vedomosti v kvíze a večer nezabudnite sledovať predstavenie novej generácie iPhonu, Apple Watch a tiež finálne predstavenie nových operačných systémov. Čo myslíte, čím nás Apple prekvapí?

Apple Special Event/2

Apple tento rok v septembri predstaví novú generáciu iPhonov. Dočkáme sa zrejme až trojice nových iPhonov a oficiálne by mal Apple svetu ukázať aj finálnu verziu iOS 14, iPadOS 14 a tiež zrejme aj predfinálnu verziu macOS Big Sur.

Viac

Utorkový kvíz

Každý utorok pre vás pripravuje nový kvíz v ktorom si môžete otestovať vaše vedomosti a znalosti. Niekedy je kvíz o Slovensku, inokedy načrieme do histórie a občas sa pozrieme na aktuálne témy. Máte nápad na kvíz? Tak nám napíšte na portal@stalosa.sk.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button