PočasieSlovenskoSprávy

Utorok: Leto sa rozlúči teplotami až 28 stupňov

Aj zajtra nás čaká jasné a slnečné počasie. Leto sa rozlúči teplotami až 28 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 3 do 9°C, západ od 9 až do 15°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 23 až do 28°C, vietor od 10 až do 25 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno alebo len malá oblačnosť. Nadránom sa v údoliach ojedinele objaví hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 3 do 9°C. Na západe Slovenska bude väčšinou o niečo teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 9 až do 15°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Až 28 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska slnečno a zrána sa v údoliach ojedinele objaví hmla alebo nízka oblačnosť. Zajtra bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra počas dňa pohybovať od 23 až do 28°C. Na Orave a pod Tatrami bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 21°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať väčšinou slabý a na západe aj juhovýchodný až južný vietor o maximálnej rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button