OdporúčameSlovenskoSprávy

Utorkový kvíz: otestujte sa ako ovládate slovenčinu

Ako by ste zvládli niektoré otázky z piatackého monitoru? V tomto utorkovom kvíze sme si pre vás pripravili niekoľko otázok zo slovenčiny pre piaty ročník.

Pred dvomi týždňami ste sa mohli otestovať z piatackej matematiky. Dnes pre vás máme slovenčinu. Tá dokáže potrápiť nejedného z nás a buďme radi za automatické opravy vo Worde.

Čo si budeme hovoriť slovenčina nie je práve najjednoduchší jazyk a mnohým robí často vrásky na čele. Zvládnuť slovenskú gramatiku nie je niekedy práve najjednoduchšie.

Utorkový kvíz: slovenský jazyk

Krok 1 z 9

Pripravili sme pre vás test zo slovenského jazyka s otázkami z piatackého monitoru. Vyskúšať si môžete aj svoje vedomosti aj z matematiky pre piaty ročník základných škôl.

Ak vám matematika alebo slovenčina práve nevonia, môžete si spraviť aj fanúšikovský test o iPhonoch a Apple.

Každý utorok pre vás pripravujeme kvíz na aktuálne témy alebo na témy týkajúce sa Slovenska, či technológii. Otestujte svoje vedomosti a dozviete sa aj nové fakty.  

Viac

Utorkový kvíz

Každý utorok pre vás pripravuje nový kvíz v ktorom si môžete otestovať vaše vedomosti a znalosti. Niekedy je kvíz o Slovensku, inokedy načrieme do histórie a občas sa pozrieme na aktuálne témy. Máte nápad na kvíz? Tak nám napíšte na portal@stalosa.sk.

Podobné články

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button