PočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: dážď, prehánky a teploty do 26 stupňov

Počas noci sa na mnohých miestach objavia prehánky a dážď. Pršať môže aj zajtra avšak počas dňa bude teplo. Teplota sa vyšplhá až na 26 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 10 až do 15°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 5 mm a pri búrkach okolo 15 mm
  • DEŇ: teplota od 21 až do 26°C, sever okolo 19°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 5 mm a pri búrkach okolo 15 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou polojasno až oblačno a miestami bude prechodne až zamračené. Miestami a to najmä v západnej polovici Slovenska sa treba pripraviť na dážď, prehánky a ojedinele tiež aj na búrky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Avšak v údoliach sa môže ojedinele teplota pohybovať do 8°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na juhozápade Slovenska bude spočiatku fúkať juhovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Prehánky a dážď

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska polojasno až oblačno a len prechodne bude až veľká oblačnosť. Miestami a to najmä v horských oblastiach sa treba pripraviť na dážď, prehánky a ojedinele tiež na búrky. Aj počas zajtrajšieho dňa bude teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 21 až do 26°C. Avšak na Orave a pod Tatrami bude len okolo 19°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor a miestami prevažne južný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button