Bleskové správySlovenskoSprávy

Zajtra sa na hraniciach zdržíte. Policajti plánujú kontroly

Zajtra počítajte s možným zdržaním na hraniciach. Policajti plánujú kontrolovať dodržiavanie pravidiel pre pandémiu ochorenia COVID-19.

„V súvislosti so zamedzením šírenia ochorenia COVID-19 bude na pozemných hraničných priechodoch počas zajtrajšieho dňa (25.09.2020) preventívno-bezpečnostná akcia,“ uviedla polícia na sociálnej sieti Facebook.

Cieľom je podľa polície zistiť aktuálny stav dopravy cez hraničné prechody so susednými štátmi. Polícia bude preto náhodne kontrolovať dodržiavanie opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Akcia sa bude vykonávať na hraničných prechodoch, alebo v ich bezprostrednej blízkosti. Konkrétne na hraniciach s Rakúskom, Českou republikou, Maďarskom, Poľskom a Ukrajinou v oboch smeroch

„Ubezpečujeme verejnosť, že polícia sa bude snažiť kontroly vykonávať tak, aby nedošlo k spomaleniu dopravy na hraniciach,“ doplnila polícia na Facebooku.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button