PočasieSlovenskoSprávy

Streda bude daždivá a teplota sa bude pohybovať iba okolo 15 stupňov

Aj stred pracovného týždňa poznačia prehánky a dážď. Na horách môže dokonca snežiť a teplota cez deň sa bude pohybovať len okolo 15 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 7 až do 12°C, vietor od 10 až do 25 km/h, zrážky do 5 mm a na severe a západe miestami okolo 10 mm
  • DEŇ: teplota od 10 až do 15°C, západ a juh okolo 17°C, vietor od 10 až do 25 km/h, zrážky do 10 mm a na východe a Orave miestami 10 až 25 mm, na západe do 3 mm.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a na mnohých miestach sa treba pripraviť na dážď alebo prehánky. Na krajnom severe môžu byť ojedinele aj výdatné zrážky. Na hrebeňoch Tatier potrápi sneženie.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať len od 7 až do 12°C. Počas dnešnej noci bude fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h. V Banskobystrickom kraji bude väčšinou len bezvetrie alebo bude fúkať slabý vietor. Nad pásmom lesa spočiatku bude fúkať prudký vietor až víchrica.

Daždivo a chladno

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a mnohých miestach sa treba pripraviť na dážď alebo prehánky. Na krajnom severe môžu byť ojedinele aj výdatné zrážky. Na hrebeňoch Tatier môže aj počas dňa snežiť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 10 až do 15°C. O niečo teplejšie bude na západe a juhu stredného Slovenska miestami, kde sa bude teplota pohybovať do 17°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C. Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a na západe prevažne severozápadný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button