PočasieSlovenskoSprávy

Aj v utorok budú teploty klesať, potrápia aj prehánky a dážď

Aj počas utorka bude pokračovať mierne ochladenie. Objavia sa aj prehánky a dážď. Počas dňa sa bude teplota pohybovať okolo 21 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 8 až do 13°C, slabý vietor, zrážky do 1 mm
  • DEŇ: teplota od 16 až do 21°C, vietor do 5 až do 20 km/h, zrážky do 2 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou len polojasno až oblačno. Nadránom sa môže objaviť ojedinele aj hmla. Ojedinele a to najmä spočiatku noci sa môžu objaviť prehánky alebo dážď.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Chladnejšie však bude v dolinách a kotlinách a to najmä v Žilinskom kraji, kde sa bude teplota pohybovať okolo 6°C.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku fúkať prevažne len slabý vietor. Na hrebeňoch hôr vo vysokých polohách bude spočiatku fúkať búrlivý vietor.

Prichádza ochladenie

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia polojasno až oblačno a na východe bude miestami až zamračené. Zrána sa môže ojedinele objaviť aj hmla. Ojedinele sa tiež počas dňa vyskytnú aj prehánky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 16 až do 21°C. Avšak na Orave a pod Tatrami bude ojedinele chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý a prechodne južný až juhozápadný vietor o rýchlosti do 5 až do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button