Bleskové správySprávyTech

Oficiálne: Apple predstaví novú generáciu iPhone 12 už o pár dní

Apple dnes ukončil dlhé čakanie na dátum predstavenie novej generácie iPhonov 12. Nových iPhonov sa dočkáme už v polovici októbra.

Apple tradične nového iPhony predstavoval už niekoľko rokov počas eventov na začiatku septembra. Tento termín mal svoj dôvod – Apple väčšinu dôležitých trhov stihol novými iPhonmi zásobiť ešte pred vianočným nákupným ošiaľom.

Situáciu však zmenila pandémia ochorenia COVID-19. Novú generáciu iPhonov predstaví Apple na online evente už 13. októbra. Event budete môcť sledovať online priamo na webe alebo cez YouTube.

Všeobecne sa očakáva, že Apple predstaví až štvoricu nových iPhonov – iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Apple však zrejme počas eventu predstaví aj novú generáciu slúchadiel AirPods Pro. Pribudnúť by však mali aj veľké slúchadlá AirPods Studio. Uvidíme čo však nakoniec Apple svetu ukáže.

Otázna je aj samotná dostupnosť nových iPhonov 12. Je totiž možné, že nová generácia iPhonov sa na pultoch predajní na niektorých trhoch objaví až v budúcom roku.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button