PočasieSprávy

Záver týždňa bude daždivý a v Tatrách môže snežiť

Záver tohto týždňa bude daždivý. Objavia sa prehánky a tiež výdatný dážď. Na hrebeňoch Tatier môže snežiť.

NOC: teplota od 6 až do 11°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 12 mm

DEŇ: teplota od 11 až do 16°C, sever okolo 9°C, vietor od 10 až do 25 km/h, zrážky do 12 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené. Postupne na viacerých miestach objaví dážď alebo prehánky. Na hrebeňoch Tatier môže snežiť.

Najnižšia nočná teplota sa bude počas noci pohybovať len od 6 až do 11°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor. V západnej polovici Slovenska bude počas noci postupne fúkať severozápadný až severný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Nedeľa bude daždivá

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené. Na viacerých miestach sa objaví dážď alebo prehánky. Na hrebeňoch Tatier potom môže snežiť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra počas dňa pohybovať od 11 až do 16°C. Avšak chladnejšie bude v Žilinskom kraji a na Spiši, kde sa bude teplota pohybovať okolo 9°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 5°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať väčšinou slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button