OdporúčameSlovenskoSprávy
Odporúčame

Ústredný krízový štáb rozhodol. Matovič a Mikas informujú o prijatých opatreniach

Premiér Igor Matovič a hlavný hygienik Ján Mikas informujú o prijatých opatreniach v boji s pandémiou ochorenia COVID-19.

Dôležité
  • Stredné školy prechádzajú na online vúčbu.

Rokovanie Ústredného krízového štábu skončilo a premiér Igor Matovič a hlavný hygienik Ján Mikas budú informovať o prijatých opatreniach v boji s pandémiou ochorenia COVID-19. Na Slovensku sa výrazne zhoršila situácia a pribúdajú denne stovky nových prípadov ochorenia COVID-19.

Už skorej minister školstva Branislav Gröhling o zatvorení stredných škôl a prechode do online výučby. Po rokovaní Ústredného krízového štábu uviedla Veronika Remišová, že štát pre zatvorené prevádzky pripravuje aj kompenzácie.

Stredné školy od pondelka prechádzajú na online výučbu

Zajtra bude mimoriadne zasadať aj vláda, ktorá bude rozhodovať aj o opatreniach pre zatvorené prevádzky a tiež pre ľudí, ktorí pre obmedzenia prídu o prácu. Po zasadaní vlády sa očakáva zvolanie mimoriadne schôdze Národnej rady SR.

Cez Facebook si potom pripomienky k prijatým opatreniam vymieňali premiér Igor Matovič a minister hospodárstva Richard Sulík. Sulík s prijímaním tvrdých opatrení nesúhlasí.

Online prenos

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button