PočasieSlovenskoSprávy

Sobota bude daždivá a chladná

V noci sa na mnohých miestach rozprší a daždivá bude aj celá sobota. Bude chladno a teplota sa cez deň bude pohybovať do 11 stupňov.

NOC: teplota od 3 až do 8°C, vietor na západe od 5 až do 20 km/h, inde iba slabý vietor, zrážky do 8 mm

DEŇ: teplota od 7 až do 11°C, sever okolo 5°C, vietor na západe od 10 až do 30 km/h, inde iba slabý vietor, dážď do 10 mm a na východe ojedinele do 15 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne zamračené. Na mnohých miestach sa aj počas noci rozprší a vo vyšších polohách môže opäť začať snežiť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 3 až do 8°C. Avšak na severe Slovenska bude ojedinele chladnejšie.

Počas dnešnej noci bude na väčšine Slovenska fúkať slabý vietor. Na západnom Slovensku bude fúkať severozápadný vietor o rýchlosti od 5 až do 20 km/h.

Chladno a daždivo

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku prevažne zamračené. Na mnohých miestach sa objaví dážď alebo prehánky. Od približne 1200 metrov môže snežiť.

Najvyššia denná teplota sa zajtra bude pohybovať od 7 až do 11°C. Na Kysuciach, Orave, Liptove a Spiši však bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 5°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo mínus 1°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý vietor. Na západnom Slovensku bude fúkať severozápadný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button