PočasieSlovenskoSprávy

Zrážky v pondelok ustanú a teplota cez deň bude do 14 stupňov

Začiatok pracovného týždňa už nebude daždivý, zrážky by mali ustať. Teplota cez deň sa bude pohybovať len okolo 14 stupňov.

NOC: teplota od -1 až do 4°C, slabý vietor, zrážky do 1 mm

DEŇ: teplota od 9 až do 14°C, sever okolo 7°C, slabý vietor, zrážky do 0.5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno. Miestami nízka oblačnosť alebo sa môže objaviť aj hmla a to aj mrznúca. Na severe sa ojedinele objavia slabé zrážky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 1 až do 4°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa ojedinele bude teplota pohybovať do mínus 3°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor alebo bude bezvetrie.

Zrážky ustanú

Počas zajtrajšieho dňa bude malá a miestami zväčšená oblačnosť. Lokálne bude nízka oblačnosť a dopoludnia sa môže objaviť aj hmla. Výnimočne sa vyskytnú slabé zrážky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 9 až do 14°C. Chladnejšie však bude na Orave, pod Tatrami a pri nízkej oblačnosti, keď sa teplota aj počas dňa bude pohybovať len  okolo 7°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 0°C.

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a premenlivý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button