PočasieSlovenskoSprávy

Sobota ráno bude hmlistá, cez deň bude do 17

Sobotná noc aj ráno môže potrápiť hmla. Cez deň sa však teplota vyšplhá až na 17 stupňov. Prídu však prehánky a občasný dážď.

NOC: teplota od 5 až do 10°C, slabý vietor, zrážky do 3 mm

DEŇ: teplota do 12 až do 17°C, vietor do 20 km/h, zrážky do 5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a tiež hmlisto. Spočiatku bude ojedinele aj zmenšená oblačnosť. Ojedinele a neskôr miestami a to najmä v západnej polovici územia sa treba pripraviť na mrholenie alebo slabý občasný dážď.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 5 až do 10°C. Avšak chladnejšie bude ojedinele najmä v údoliach.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Oblačno a dážď

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a aj počas zajtrajšieho rána bude hmlisto. Miestami sa objaví slabý občasný dážď alebo prehánky. Neskôr popoludní na severozápade príde aj k zmenšovaniu oblačnosti.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať do 12 až do 17°C. Teplejšie však bude zajtra počas dňa na juhozápade Slovenska. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a na juhozápade prechodne severozápadný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button