Bleskové správySlovenskoSprávy

Boris Kollár mal vážnu nehodu. Skončil v nemocnici

Premiér Igor Matovič informoval o vážnej dopravnej nehode predsedu parlamentu Borisa Kollára. Kollár skončil v nemocnici.

Predseda Národnej rady SR mal v Bratislave vážnu dopravnú nehodu. Informáciu o dopravnej nehode potvrdil premiér Igor Matovič. Boris Kollár mal skončiť s bližšie nešpecifikovanými zraneniami v nemocnici.

“Predseda parlamentu, ako druhý najvyšší ústavný činiteľ, mal vážnu dopravnú nehodu v Bratislave. Bol zranený spolu so svojím ochrankárom a vodičom. Držíme týmto trom ľuďom palce, aby mali čo najmenšie dosahy na svoje zdravie,” povedal Matovič.

Bližšie informácie zatiaľ neposkytla ani kancelária Národnej rady SR. „Predseda parlamentu je pri vedomí. Bližšie informácie v tejto chvíli nebudeme poskytovať,“ uviedla hovorkyňa šéfa parlamentu Michaela Jurcová.

K nehode malo dôjsť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice zrejme v okolí križovatky Mramorová a Ulica Svornosti. Igor Matovič uviedol, že auto s Borisom Kollárom išlo na križovatke na zelenú, keď do nich zboku vrazilo druhé auto. To išlo do križovatky na červenú.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button