Bleskové správySprávyTech

Orange výrazne obmedzuje otváracie hodiny predajní

Operátor Orange na webe informoval o obmedzení otváracej doby predajní. Budú navyše vybavovať len reklamácie zariadení.

Operátor nakoniec informoval, že išlo o chybnú informáciu zverejnenú na stránke. Všetky predajne sú otvorené v štandardnom režime.

Predajne operátora Orange prejdú na výrazne obmedzený režim prevádzky. Otvorené budú len dve až tri hodiny denne. Navyše v predajniach zákazníci vybavia len servis zariadení.

Obmedzenie otváracej dobu súvisí so zákazom vychádzania, ktorý vyhlásila vláda a bude zrejme platiť až tri nasledujúce týždne.

Orange predajne rozdelil do dvoch skupín. V predajniach, ktoré sú štandardne otvorené od pondelka do soboty platí otváracia doba v pondelok až piatok vždy od 10.00 do 11.00 hodiny a od 16.00 do 17.00 hodiny. V sobotu budú tieto predajne otvorené od 10.00 do 11.00 hodiny.

Iná otváracia doba bude platiť pre predajne, ktoré sú štandardne otvorené celý týždeň. V týchto predajniach bude platiť otváracia doba pondelok až sobota vždy od 10.00 do 11.00 hodiny a od 16.00 do 17.00 hodiny. V nedeľu budú predajne otvorené od 9.00 do 12.00 hodiny.

Telekom zatiaľ neinformoval o žiadnych zmenách otváracích hodín. Operátorov však na Facebooku uviedol, že aj napriek otvoreným predajniam bude riešiť hlavne servisné požiadavky.

Rovnako O2 na webe informuje, že všetky predajne sú otvorené v štandardnom režime. Obmedzenia sa môžu však dotknúť niektorých predajní a aktuálne otváracie doby operátorov zverejňuje na samostatnej webovej stránke.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button