PočasieSlovenskoSprávy

Aj v stredu sa teplota vyšplhá na 18 stupňov

Aj v stredu bude pomerne teplo. Na mnohých miestach bude až maximálna teplota do 18 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 5 až do 10°C, slabý vietor, zrážky ojedinele do 1 mm
  • DEŇ: teplota od 13 až do 18°C, slabý vietor, zrážky ojedinele do 0,5 mm

Počas dnešnej noci bude prevažne polojasno. Miestami bude počas noci hmla alebo nízka oblačnosť. Ojedinele a najmä na západe sa môže objaviť slabý dážď alebo mrholenie.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 5 až do 10°C. Avšak najmä pri zmenšenej oblačnosti bude ojedinele a teplota sa bude pohybovať do 3°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Cez deň osemnásť

Počas zajtrajšieho dňa bude polojasno až oblačno. Zrána a predpoludním sa môže v nižších polohách lokálne objaviť hmla alebo nízka oblačnosť a výnimočne s mrholením. K večeru bude na západe Slovenska až zamračené.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. Pri dlhšie trvajúcej hmle alebo nízkej oblačnosti ojedinele bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 11°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button