viac

  Aj počas nedele bude zamračené a objavia sa zrážky

  Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno až polojasno a postupne na západe Slovenska bude oblačno. Miestami bude na väčšine miest hmla alebo nízka oblačnosť.

  Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 3 až do 2°C a v južnej polovici západného Slovenska bude od 3 až do 8°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska fúkať prevažne slabý vietor a na východe spočiatku miestami severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

  Zamračené s dažďom

  Počas zajtrajšieho dňa bude jasno až polojasno a miestami sa objaví aj hmla. Na západe Slovenska a postupne aj inde bude počas zajtrajšieho dňa oblačno až zamračené.

  Popoludní sa na západnom a strednom Slovensku miestami objaví aj dážď alebo mrholenie. Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Pri hmle bude ojedinele aj chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 7°C.

  Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne iba slabý vietor.

  Redakcia
  Redakciahttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

  Podobné články

  Premiér sa s odborníkmi dohodol na viacerých návrhoch, predstaví ich v koalícii

  Diskusia vedcov a odborníkov na Úrade vlády SR o riešení situácie s ochorením COVID-19 bude pokračovať aj vo štvrtok 24. 2.

  Tragická dopravná nehoda na R1 pri obci Veľké Zálužie

  Hasiči, polícia aj záchranári dnes zasahovali pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Veľké Zálužie v smere do Nitry.

  Ministerstvo zverejnilo upravené výkazy k Prvej pomoci za január

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR (MPSVR SR) zverejnilo upravené výkazy za mesiac január pre podanie žiadostí v rámci Prvej pomoci.

  Ministerstvo práce: Udržať pracovné miesta pomôže trvalý „kurzarbeit“

  Vláda SR dnes schválila návrh nového zákona o trvalej podpore v čase skrátenej práce z dielne Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Je založený na trojstrannej dohode medzi zamestnancom, štátom a zamestnávateľom.

  Od 1. marca bude podľa COVID automatu 20 čiernych okresov

  Slovensko aj ďalší týždeň ostáva v čiernej farbe podľa COVID automatu. Ubúda menej rizikových okresoch a pribúda čiernych okresov.

  Posledné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu