PočasieSlovenskoSprávy

Začiatok pracovného týždňa bude daždivý a oblačný

Nový mesiac a nový pracovný týždeň začne daždivým počasím. Cestu ráno do práce môže znepríjemniť hmla.

Dôležité
  • NOC: teplota od 2 až do 7°C, západ od 7 až do 12°C, slabý vietor, zrážky do 5 mm
  • DEŇ: teplota do 7 až do 12°C, západ od 12 až do 17°C, slabý vietor, zrážky do 5 mm

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska oblačno až zamračené a miestami hmlisto. Na viacerých miestach sa treba pripraviť na dážď alebo na mrholenie. Na východe krajiny budú zrážky len miestami. Na vrcholoch Vysokých Tatier môže aj snežiť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 2 až do 7°C. O niečo teplejšie bude na západe Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 7 až do 12°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska len bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na juhozápade a na Zemplíne bude neskôr v noci fúkať prevažne južný vietor do 20 km/h.

Daždivo

Počas zajtrajšieho dňa bude oblačno až zamračené a miestami bude najmä z rána hmlisto. Na viacerých miestach sa treba pripraviť na dážď alebo na mrholenie.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať do 7 až do 12°C. O niečo teplejšie bude na západe Slovenska, kde sa bude teplota pohybovať od 12 až do 17°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na Zemplíne bude fúkať južný vietor do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button