PočasieSlovenskoSprávy

V utorok teplota stúpne až na 20 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude oblačno až zamračené. Teplota sa cez deň bude pohybovať až do 20 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 6 až do 11°C, slabý vietor, zrážky do 2 a na východe do 7 mm
  • DEŇ: teplota od 15 až do 20°C, slabý vietor, zrážky do 2 mm

Počas dnešnej noci bude na oblačno až zamračené a miestami bude hmlisto. Ojedinele aj bude zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa treba pripraviť na dážď alebo na mrholenie. Na východe sa treba pripraviť na častejšie zrážky.  

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 6 až do 11°C. Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Cez deň až 20

Počas zajtrajšieho dňa bude oblačno až zamračené a miestami bude aj hmlisto. Lokálne bude prechodne aj polojasno. Ojedinele sa treba pripraviť mrholenie alebo slabý dážď. Bude veľmi teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 15 až do 20°C. Na východe a v Banskobystrickom kraji sa bude miestami teplota pohybovať od 10 až do 15°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 10°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button