PočasieSlovenskoSprávy

Streda: v noci a ráno potrápi hmla, cez deň dážď

Na Slovensko prichádza ochladzovanie. Počas noci a ráno potrápi hmla a cez deň sa rozprší. Teplota ešte bude do 17 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 7 až do 12°C, vietor od 10 až do 30 km/h, nárazy do 50 km/h, zrážky do 1 a na západe do 7 mm
  • DEŇ: teplota od 12 až do 17°C, Žilinský kraj 10°C, vietor od 10 až do 30 km/h, zrážky do 5 a ojedinele do 10 mm

Ojedinele sa na viacerých miestach objaví dážď alebo mrholenie. Na západe Slovenska a v Žilinskom kraji budú postupne zrážky na viacerých miestach.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 7 až do 12°C. Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a nadránom na krajnom juhozápade severozápadný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h. V nárazoch môže miestami rýchlosť vetra dosiahnuť až 50 km/h.

Hmlisto a daždivo

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska prevažne zamračené a postupne sa na mnohých miestach objaví dážď. Lokálne bude aj hmlisto.

Najvyššia denná teplota od 12 až do 17°C. V Žilinskom kraji bude miestami len okolo 10°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude spočiatku dňa okolo 9°C. V priebehu dňa však príde k ochladeniu.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý a postupne severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h. V nárazoch môže miestami rýchlosť vetra dosiahnuť 50 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať slabý vietor počas celého dňa.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button