PočasieSlovenskoSprávy

V piatok bude jasno, ale ráno môže potrápiť hmla

Počasie sa v závere pracovného týždňa zmení. Teplota cez deň sa bude pohybovať okolo 13 stupňov avšak chladnejšie bude pri hmle.

Dôležité
  • NOC: teplota od - 2 až do 3°C, vietor do 25 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 8 až do 13°C, pri hmle od 3 až do 8°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska prevažne jasno a postupne bude ojedinele hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 2 až do 3°C. Chladnejšie však bude v údoliach a miestami sa tu bude teplota pohybovať len okolo mínus 4°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať severný vietor o rýchlosti 25 km/h. Rýchlosť vetra postupne zoslabne.

Jasný piatok

Počas zajtrajšieho dňa bude jasno až polojasno a popoludní bude na severe a východe miestami oblačno. Ráno a predpoludním sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13°C. Chladnejšie však bude pri dlhšie trvajúcej hmle alebo nízkej oblačnosti, keď sa bude teplota pohybovať od 3 až do 8°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 6°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý premenlivý a na juhovýchode spočiatku severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button