PočasieSlovenskoSprávy

Sobota bude slnečná, ráno však potrápi hmla

V noci aj ráno a niekde dokonca až dopoludnia môže potrápiť hmla. Sobota by však mala byť slnečná s teplotami do 14 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od -3 až do 2°C, východ okolo 4°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 9 až do 14°C, pri hmle okolo 7°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno alebo malá oblačnosť. Na severe a východe môže byť až oblačno. Postupne sa miestami objaví hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 3 až do 2°C. Teplejšie však bude na Zemplíne, Šariši a v Above, kde sa bude teplota v noci pohybovať len okolo 4°C.

Počas najbližšej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor alebo bude bezvetrie.

Slnečná sobota

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska slnečno avšak ráno a dopoludnia sa môže miestami objaviť hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá môže ojedinele pretrvať do popoludňajších hodín.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 9 až do 14°C a pri dlhšie trvajúcej nízkej oblačnosti alebo hmle bude len okolo 7°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button