PočasieSlovenskoSprávy

Nedeľa: ráno hmla a cez deň slnečno

V nedeľu ráno môže na mnohých miestach potrápiť hmla pred ktorou varuje aj SHMÚ. Cez deň. By však malo byť slnečno.

Dôležité
  • NOC: teplota od 0 až do 5°C, údolia -2°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 9 až do 14°C, pri hmle od 4 až do 9°C, slabý vietor, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska jasno alebo malá oblačnosť. V nižších polohách spočiatku noci ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť. Neskôr však bude výskyt hmiel častejší.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 0 až do 5°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa počas noci bude teplota ojedinele pohybovať len do -2°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude počas noci fúkať prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.


SHMÚ varuje v nedeľu pred rannými hmlami


Cez deň slnečno

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine slnečno. Ráno a dopoludnia sa však v nižších polohách môže miestami objaviť hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa ojedinele udrží po celý deň.

Najvyššia denná teplota sa zajtra bude pohybovať od 9 až do 14°C. Chladnejšie však bude pri hmle alebo nízkej oblačnosti, keď sa bude teplota pohybovať len od 4 až do 9°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 9°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý vietor. Na juhozápade bude spočiatku dňa fúkať juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button